Zavřít reklamu

Magicka: Vietnam se představuje

Ačkoliv dle názvu to vypadá naprosto šíleně, tak to tak šílené zas nebude. Magicka: Vietnam není zcela novou hrou, ale pouze chystaným datadiskem pro zábavnou a hlavně vtipnou fantasy RPG Magicka. Datadisk byl představen dnes v rámci předváděčky GDC a podtitul Vietnam nese proto, že se z bláznivého fantasy světa přesouvá přímo do protředí vietnamské […]

1. 3. 2011    

Ačkoliv dle názvu to vypadá naprosto šíleně, tak to tak šílené zas nebude. Magicka: Vietnam není zcela novou hrou, ale pouze chystaným datadiskem pro zábavnou a hlavně vtipnou fantasy RPG Magicka. Datadisk byl představen dnes v rámci předváděčky GDC a podtitul Vietnam nese proto, že se z bláznivého fantasy světa přesouvá přímo do protředí vietnamské války.

Zní to neuvěřitelně, ale těšíme se. Momentálně připravujeme recenzi původní Magicky a ihned jakmile se dostaneme k hraní Magicka: Vietnam přinseme recenzi i této ujetosti. Pro upřesnění, čtveřice mágů z původní hry dostane do rukou místo kouzel moderní zbraně, takže o zábavu bude postaráno. Magicka Vietnam vyjde na digitální síti Steam v nejbližší době.