Zavřít reklamu

Odhaleny HW nároky a detaily o PC verzi AC: Brotherhood

Dnes společnost playman, distributor hry v České Republice konečně zveřejnila všechny doposud nejasné informace o Assassins Creed: Brotherhood. V prvé řadě ujasnila datum vydání (opravdu je stanoveno na 18. března), dále upřesnila obsah obyčejné i kodex edice, či ingame DLC. Standartní edice: Hra + aktualizace „Abstergo Project Update 1.0, 2.0“ a nejnovější DLC „Da Vinciho […]

22. 2. 2011    

Dnes společnost playman, distributor hry v České Republice konečně zveřejnila všechny doposud nejasné informace o Assassins Creed: Brotherhood. V prvé řadě ujasnila datum vydání (opravdu je stanoveno na 18. března), dále upřesnila obsah obyčejné i kodex edice, či ingame DLC.

Standartní edice:

Hra + aktualizace „Abstergo Project Update 1.0, 2.0“ a nejnovější DLC „Da Vinciho zmizení“ (obsahující nový obsah do hry pro jednoho i více hráčů).

Kodex edice:

Tato exkluzivní a kusově omezená (1 000) edice obsahuje v pěkné a detailně zpracované renesanční truhle následující: • Hru + aktualizace „Abstergo Project Update 1.0, 2.0“ a nejnovější DLC „Da Vinciho zmizení“ (obsahující nový obsah do hry pro jednoho i více hráčů).

-Původní kodex napsaný Altaïrem: kvalitní 60 stránková kniha odhalující historii asasínů a obsahující artworky ze hry Assassin’s Creed Bratrstvo.
-Detailní mapu Říma s plakátem na druhé straně.
-Kartičky postav ze hry pro více hráčů: sběratelský set kartiček 16 postav, na které narazíte ve hře pro více hráčů s krátkým popiskem.
-Film Assassin’s Creed®
-Lineage (s českými titulky): tento film (rozdělený do tří krátkých epizod) odhaluje příběh Eziova otce Giovanniho Auditore (film je součástí bonusového disku).
-Exkluzivní bonusový disk hry Assassin’s Creed® -Bratrstvo obsahující souhrn dostupných videí o hře + galerii artworků a soundtrack na CD (22 skladeb) od světově uznávaného skladatele Jespera Kyda.
-Exkluzivní herní obsah:
-Postava do hry pro více hráčů: Harlekýn, smrtící asasín schovávající se zakřiklavým kostýmem a úšklebkem ve tváři.
-Postava do hry pro více hráčů: Důstojník, nenápadný asasín schopný rychle a efektivně zavraždit svůj cíl.
-Mapa do hry pro jednoho hráče: Trajanské tržiště.
-Mapa do hry pro jednoho hráče: Akvadukty.
-Speciální zbroj pro Ezia.

Hardwarové požadavky hry jsou prakticky stejné jako u minlého dílu:

Minimální:
Procesor: Intel Core® 2 Duo 1,8 GHZ nebo AMD Athlon X2 64 2,4 GHZ Grafická karta: Nvidia 7900 256 MB nebo ATI Radeon X1950 256 MB

Doporučené:
Procesor: Intel Core® 2 Duo E6700 2,6 GHz nebo AMD Athlon 64 X2 6000+
Grafická karta: GeForce 8800 GT nebo ATI Radeon HD 4700