Zavřít reklamu

Onlinová hra Lego Universe otevírá zónu Crux Primus

Kdo nezná ještě Lego Universe, tak je to nová onlinová hra ze světa Lega. A tento měsíc otevírá svoji zatím poslední novou hrací zónu. Pomocí ní zažijete největší dobrodružství svého dětství. Dostanete se do světa Crux Prime, kde se objeví postavičky ze série Lego Ninjago, která bude mít dokonce svoji vlastní hru na DS. V […]

21. 2. 2011    

Kdo nezná ještě Lego Universe, tak je to nová onlinová hra ze světa Lega. A tento měsíc otevírá svoji zatím poslední novou hrací zónu. Pomocí ní zažijete největší dobrodružství svého dětství. Dostanete se do světa Crux Prime, kde se objeví postavičky ze série Lego Ninjago, která bude mít dokonce svoji vlastní hru na DS. V této obrovské oblasti na vás čeká více než 100 nových misí a kolem další stovky různých zbraní i kusů vybavení ke sbírání a obchodování. Na bitevním poli se vám budou určitě hodit čtyři vzácná brnění, kterým můžete měnit části a dokonce i barvy. Těšit se mohou i hrdí majitelé budov, jelikož si u svého domečku nově zařídí zahrádku plnou Lego rostlin.

Vývojáři z NetDevil vyzývají všechny fanoušky, aby se podívali do Crux Primus a připojili se k velké bitvě o záchranu tohoto fantastického světa. Díky nové týmové funkci se poprvé spojíte i s ostatními čtyřmi kamarády a bok po boku budete soupeřit s velice silnými protivníky v bitvě u Maelstrom. Jenže pouze věrní fandové mohou dostat věž Nexus do své moci a ochránit tak ostatní.

Jak již bylo zmíněno Lego Ninjago se žene na Nintendo DS a dokonce i s novými produkty do hračkářství. Ale zdá se, že nejzajímavější bude dobrodružství v Lego Universe. V zříceninách kláštera Ninjago na Crux Prime hledá odvážné hráče moudrý Sensei Wu, strážce tajemné bojové techniky Spinjitzu. Protože právě tato mocná speciální technika dokáže zastavit příšerné nepřátelské kostlivce.

Jenom pravý mistr Spinjitzu dokáže vyvolat tornádo, kterým zlikviduje tyto strašlivé nepřátelé. V tomto nebezpečném světě jsou ukryté i dávno zapomenuté poklady, které čekají na své objevitele. Pátráním naleznete takové perličky jako je hrůzně rychlé auto, kostlivý drak nebo roztomilá kostra.

Tím však novinky ohledně této online hry nekončí. Příští týden může skupinka čtyř hráčů cestovat zpět do minulosti a bojovat na stanici Nimbus. Průzkumníci budou cestovat pomocí manipulátoru času a pokusí se najít záhadnou osobu Wannwa. Na stanici již ale číhají ukrytí nepřátelé a jejich velitel. Kromě bojů o tuto futuristickou stanici budou zde nové vedlejší úkoly a spousta nových nastavení i balíčků pro celou partu spoluhráčů.