Zavřít reklamu

Risen 2: Dark Waters potvrzen + první informace

To že bude Risen 2 bylo téměř jisté. Nás první díl až tak nepřesvědčil, ale každopádně nešlo o tak špatný titul a byl rozhodně hratelnějším než poslední Gothic. Autoři na Risenu 2 pracují už nějakou tu dobu a pokračování nese podtitul Dark Waters. Název byl zřejmě odvozen od toho, že se má hra soustředit více […]

20. 2. 2011    

To že bude Risen 2 bylo téměř jisté. Nás první díl až tak nepřesvědčil, ale každopádně nešlo o tak špatný titul a byl rozhodně hratelnějším než poslední Gothic. Autoři na Risenu 2 pracují už nějakou tu dobu a pokračování nese podtitul Dark Waters. Název byl zřejmě odvozen od toho, že se má hra soustředit více na pirátský život a vše kolem něho. Risen 2 bude pokračovat tam, kde první díl skončil. Hlavní hrdina se přesouvá do přístavu Caldera. Zde chce dosáhnout klidu, když tu se objeví jeho milovaná Patty a přesvědčí jej o tom, že je třeba bojovat i nadále a zachránit jejího otce.

Oficiální stránky hry

Tentokrát však nebude ostrov pouze jeden, ale mnoho různých ostrovů a ostrůvků. Mezi nimi se budeme přemisťovat lodí. Na každém z nich bude naprosto odlišné podnebí, prostředí a také jiné nepřátelé. Navíc moře brázdí piráti, a tak se jim nejednou budete muset postavit. Risen 2 zní slibně a zřejmě se ho dočkáme již koncem letošního roku, vzhledem k tomu, že je hotovo přes 80%. Předpokládáme, že vyjde na PC a Xboxu 360. Uvidíme, zda se v Pyranha Bytes rozhodnou pro port na Playstation 3.