Zavřít reklamu

Risen 3: Titan Lords – první informace

Objevily se první informace o hře Risen 3: Titan Lords.

23. 2. 2014    

Herní svět nečekaně zasáhlo oznámení hry Risen 3: Titan Lords o němž se do této doby jen spekulovalo. První Risen byl obstojným RPG, zatímco dvojka poněkud pošramotila pověst sérii. Třetí Risen sice nebyl ještě oficiálně představen, ale informace již unikají. K představení má dojít skrze německý magazín PC Games.

Risen 3: Titan Lords by měl vyjít pro PC, PS3 a Xbox 360. Poměrně překvapivě se nemluví o next-gen verzích a vypadá to že skutečně na ně hra ani není vyvíjena. Titul by měl být vydán již v srpnu letošního roku, což je poměrně brzy. Engine je pouze upravený oproti předchozímu dílu, takže revoluci nemáme očekávat.

V Titan Lords bude zcela nový hrdina. Nicméně by se měly objevit i staré známé postavy. Zaměření tohoto dílů nebude až tak specifické jako v Dark Waters. Na možnost plavání nicméně dojde, ale celý svět bude zasazen do středověku na evropském kontinentě. Nebude však nouze o magii a všemožná monstra. Svět má být poměrně velký a bude rozdělen na několik velkých částí.

Nepřátelé by měly být převážně nemrtví a různí démoni. Hrdina by měl umět bojovat na několik různých způsobů, přičemž bude využívat i magie. Ve hře budou také nejrůznější frakce.

Více informací bude známo až s vydáním článku v německém časopise na začátku března.