Zavřít reklamu

Batman Arkham City bez multiplayeru

Věc, která se nám již zdála, jako stoprocentní se dnes definitivně přeměnila na jednu z dalších internetových fám. Sefton Hill z Rocksteady totiž v rozhovoru pro server IGN uvedl, že navzdory všem spekulacím je Arkham City pořád výhradně singleplayerovou akcí a multiplayer neobsahoval a ani neobsahuje. Přitom již v září minulého roku se v Playstation […]

15. 2. 2011    

Věc, která se nám již zdála, jako stoprocentní se dnes definitivně přeměnila na jednu z dalších internetových fám. Sefton Hill z Rocksteady totiž v rozhovoru pro server IGN uvedl, že navzdory všem spekulacím je Arkham City pořád výhradně singleplayerovou akcí a multiplayer neobsahoval a ani neobsahuje.

Přitom již v září minulého roku se v Playstation magazínu i na internetu objevily zprávy od údajného zdroje přímo z Rocksteady, jež hru pro více hráčů i kooperaci potvrdil. Pár měsíců poté dokonce jeden blog přinesl vcelku detailní informace rozebírající jednotlivé módy.
Jestliže jste zklamáni, tak vězte že singleplayer bude dle Seftona Hilla o to lepší. Vývojáři by prý nedokázali odvést stoprocentní výkon v obou odlišných odvětvích hry a navíc se báli nesmyslnosti celého módu. Z toho důvodu tedy všechny síly věnovali pouze hře pro jednoho hráče.