Zavřít reklamu

K předobjednávce Dragon Age 2 knižní průvodce

Společnost Electronic Arts přichystala skvělý bonus pro všechny hráče, kteří si již předobjednali nebo teprve předobjednají očekávané fantasy RPG Dragon Age II. Fanoušci, kteří si hru včas předobjednají u všech specializovaných prodejců, získají zdarma podrobného průvodce hrou v celobarevném tištěném provedení v češtině. Příručka je zpracována takovým způsobem, aby pomohla hráčům Dragon Age II s […]

6. 2. 2011    

Společnost Electronic Arts přichystala skvělý bonus pro všechny hráče, kteří si již předobjednali nebo teprve předobjednají očekávané fantasy RPG Dragon Age II. Fanoušci, kteří si hru včas předobjednají u všech specializovaných prodejců, získají zdarma podrobného průvodce hrou v celobarevném tištěném provedení v češtině. Příručka je zpracována takovým způsobem, aby pomohla hráčům Dragon Age II s orientací v komplexním herním světě.

Velice si ceníme široké základny fanoušků epické ságy Dragon Age a stejně jako u prvního dílu Dragon Age: Prameny chceme i v případě Dragon Age II odměnit věrné předplatitele tištěným knižním průvodcem,“ říká Farid Dilmaghani, produktový manažer EA Games & Play Label. „Rozsáhlý svět Dragon Age II má vlastní historii a je plný zajímavých lokací, propracovaných postav i monster, které si zaslouží podrobný popis v samostatné příručce.

Knižní průvodce hrou Dragon Age II obsahuje důkladný rozbor všech důležitých aspektů žánru RPG. Nechybí tak popisy významných příběhových postav, podrobný bestiář s rozborem nepřátel a vhodných taktik nebo tipy, jak v určitých vypjatých situacích postupovat. Samozřejmostí je podrobný průvodce hlavní příběhovou linií včetně shrnutí událostí v jednotlivých kapitolách, do hloubky rozebrané možnosti rozvoje válečníků, kouzelníků, i zlodějů, pečlivý popis světa, ve kterém se Dragon Age II odehrává, a bojových taktik, zbraní, brnění a ostatních klíčových předmětů.

Dalšími bonusy pro předobjednávky Dragon Age II jsou dvě unikátní zbraně – meč Fadeshear a štít Lion of Orlais. Štít zlepšuje zdraví a současně zrychluje nárůst zkušeností a meč je mimořádně účinný v bojích proti démonům a kostlivcům. Majitelé nové hry rovněž získají přístup do tržiště Black Emporium hluboko pod ulicemi Kirkwallu, kde je na prodej spousta pozoruhodných předmětů.