Zavřít reklamu

Silent Hill: Downpour vyjde na podzim

Silent Hill: Downpour jak již víme je zatím poslední díl hororové série, který vzniká v Brně. Do dnešního dne nebylo jasné, kdy že se ho vlastně dočkáme, ačkoliv zhruba před půl rokem zde byly náznaky, že nový Silent Hill: Downpour se na trhu objeví již v březnu tohoto roku. Nyní víme, že to byl absolutní […]

24. 1. 2011    

Silent Hill: Downpour jak již víme je zatím poslední díl hororové série, který vzniká v Brně. Do dnešního dne nebylo jasné, kdy že se ho vlastně dočkáme, ačkoliv zhruba před půl rokem zde byly náznaky, že nový Silent Hill: Downpour se na trhu objeví již v březnu tohoto roku. Nyní víme, že to byl absolutní nesmysl a Konami nyní prosakuje, že se nového dílu dočkáme na podzim tohoto roku. Co je však zarážející, tak to jednoznačně vyřazení PC verze. Hra tedy vyjde pouze pro Xbox 360 a Playstation 3.

Tentokrát se vžijeme do role vězně, Murphyho Pendletona. Ten je po probuzení sám v temném lese poblíž městečka Silent Hill. Tam se dostal při převozu vězňů. Jeho další kroky už bude prožívat hráč a minulost se zřejmě dozvíme během hraní.