Zavřít reklamu

Metal Gear Solid 1, 2 a 3 v HD?

Co se zdálo jako nemožné se možným zřejmě stane. Ačkoliv to dlouhou dobu mistr Kojima popíral, zřejmě se dočkáme konverze původní trilogie Metal Gear Solid do HD. Kolekce samozřejmě vyjde pro Playstation 3, kde se již zabydlel čtvrtý a zároveň dosud poslední díl série. A odkud že tohle víme? Údajně v nadcházejícím OPM dojde k […]

23. 1. 2011    

Co se zdálo jako nemožné se možným zřejmě stane. Ačkoliv to dlouhou dobu mistr Kojima popíral, zřejmě se dočkáme konverze původní trilogie Metal Gear Solid do HD. Kolekce samozřejmě vyjde pro Playstation 3, kde se již zabydlel čtvrtý a zároveň dosud poslední díl série. A odkud že tohle víme? Údajně v nadcházejícím OPM dojde k oznámení této edice. Těšíte se? My rozhodně ano. Co nám tu však trochu hapruje, tak to je nově registrovaná značka Konami, Metal Gear Solid: Next Generation. Jde o to samé? Tipujeme, že spíše ne.

V současné době Kojima Productions pracují na této konverzi a zároveň část týmu připravuje multiplatformní Metal Gear Solid: Rising, který podle jistých indicií možná vyjde již v polovině tohoto roku.