Zavřít reklamu

Demo Crysis 2 již 25. ledna na Xbox Live

Multiplayerové demo očekávané sci-fi pecky Crysis 2 se objeví již 25. ledna exkluzivně na Xbox Live. Demoverzi si samozřejmě budou moci vyzkoušet pouze hráči, kteří mají Zlaté členství. Pokud si demoverzi můžete zahrát, podělte se s námi o vaše dojmy. Demo bude obsahovat jednu mapu s názvem Skyline a dva herní módy: Team Instant Action […]

22. 1. 2011    

Multiplayerové demo očekávané sci-fi pecky Crysis 2 se objeví již 25. ledna exkluzivně na Xbox Live. Demoverzi si samozřejmě budou moci vyzkoušet pouze hráči, kteří mají Zlaté členství. Pokud si demoverzi můžete zahrát, podělte se s námi o vaše dojmy.

Demo bude obsahovat jednu mapu s názvem Skyline a dva herní módy: Team Instant Action a Crash Site. Mód Team Instant Action je podobný známému Team Deathmatch, ve kterém stojí dva týmy proti sobě. Crash Site je mód, ve kterém jsou opět dva týmy, ale jeden brání moduly, a druhý je musí zneškodnit. Také se můžete podívat na multiplayerový trailer ze hry Crysis 2, která vychází již 25. března pro PC, Playstation 3 a Xbox 360.