Zavřít reklamu

Gears of War Triple Pack se představuje

Třikrát hurá! Lépe řečeno triple hurá. Konečně víme, co je vlastně ta podivná Gears of War: Ultimate Collection zač. Kolekce totiž nese správný název Gears of War Triple Pack a i když by se mohlo zdát, že v balení by mohla být i třetí hra, tak tomu skutečně takto není. Balení se dostane na pulty […]

18. 1. 2011    

Třikrát hurá! Lépe řečeno triple hurá. Konečně víme, co je vlastně ta podivná Gears of War: Ultimate Collection zač. Kolekce totiž nese správný název Gears of War Triple Pack a i když by se mohlo zdát, že v balení by mohla být i třetí hra, tak tomu skutečně takto není. Balení se dostane na pulty prodejen 15. února v Americe (Evropa se dočká jiného data, dosud neupřesněného), což znamená že už je za dveřmi. A co že dostaneme, když si tuto sbírku pořídíme?

Konkrétně se vám dostane do ruky první a druhý díl této ságy, přičemž ten druhý bude obohacen o singleplayerovou část Road to Ruin, kdy se Marcus Fénix a Dominic Santiago snaží projít skrz naskrz pevnost Sarančat. Nebude chybět ani obsáhlý multiplayerový balíček s názvem All Fronts. Dále budou do balení přibaleny kódy ke stažení balíčků – Map Pack 1 a Hidden Fronts. Nutno podotknout, že tato edice se týká pouze konzole Xbox 360, nikoliv PC. Jak všichni dobře víme, PC se druhého dílu nedočkalo. Závěrečná část ságy nás čeká v listopadu, kdy Gears of War 3 vyjde opět exkluzivně na Xbox 360.