Zavřít reklamu

BlizzCon zrušen, až příští rok

Blizzard na své tiskovce příšel se smutnou zprávou. BlizzCon 2012 se konat nebude a další ročník bude pořádán až v roce 2013. Důvod je celkem prostý. Pracovníci Blizzardu jsou letos velice vytížení, dodělávají StarCraft II: Heart of Swarm, World of WarCraft: Mists of Pandaria a Diablo III. Pořádání BlizzConu by prý omezil vývoj her. Snad […]

26. 1. 2012    

Blizzard na své tiskovce příšel se smutnou zprávou. BlizzCon 2012 se konat nebude a další ročník bude pořádán až v roce 2013. Důvod je celkem prostý. Pracovníci Blizzardu jsou letos velice vytížení, dodělávají StarCraft II: Heart of Swarm, World of WarCraft: Mists of Pandaria a Diablo III. Pořádání BlizzConu by prý omezil vývoj her. Snad je zrušení této akce dobrým krokem a tato trojce bude ještě kvalitnější.

Útěchou snad bude Battle.net World Championship, pořádaný na konci roku, kde se fanoušci zúčastní mistrovství světa ve StarCraftu II a ve světovém turnaji World of WarCraft – místo konání Assie. Případně můžete sledovat Live stream ze svého domova.