Zavřít reklamu

Blizzard se toho nebojí! Čeká nás Warcraft 3: Reforged

Warcraft 3 se vrací ve zcela nové podobě a nabízí různá vylepšení předchozí hry.

5. 11. 2018     Zdroj

Popravdě a na rovinu jsem vůbec nepředpokládal, že by kdy mohl vzniknout remaster třetího Warcraftu. Dosud nic nenaznačovalo tomu, že by se studio Blizzard k tomuto kroku mělo. Na proběhlém Blizzconu však došlo k velkému překvapení. Studio představilo Warcraft 3: Reforged. Půjde o kompletní předělávku v HD rozlišení, a to i s rozšířením The Frozen Throne.

Legendární Warcraft 3 se vrací v krásném a novém kabátku

Zatím není jasné, kdy přesně hra dorazí, ale počítá se s ní v příštím roce. Možná trochu zklameme konzolové fanoušky, ale hra bude předělána pouze na PC a Mac. Ostatně jen těžko si lze představit nějaké intuitivní ovládání v případě konzole u tohoto titulu. Nebude chybět podpora 4K zobrazení, čekají nás nové animace a rovněž by měl být zahrnut modovací World Editor.

Rovněž bude v titulu online multiplayer a podpora map, které budou vytvořené samotnými hráči. Změn dozná i uživatelské rozhraní. Fanoušci celého světa tak mohou jásat. Momentálně lze titul předobjednat na Battle.net. Nabízí se k zakoupení standardní edice za 30 euro či edice The Spoils of War za 40 euro. Doufejme, že si Blizzard dal opravdu záležet a čeká nás skvělý zážitek. Co se týče původní hry, tak jde o jednu z nejhranějších záležitostí různých turnajů a mezi hráči je titul stále velmi oblíbený.