Zavřít reklamu

Blížící se Red Dead Redemption 2 se ukazuje v úchvatném launch traileru

Dlouho očekávaná kovbojka se opět ukázala v traileru a že je skutečně o co stát.

18. 10. 2018     Zdroj

Red

Dlouho očekávaná kovbojka Red Dead Redemption 2 už doslova klepe na dveře, jelikož nás od jejího příchodu dělí poslední dny. Vývojáři z Rockstaru se však rozhodli své věrné fanoušky navnadit dalším trailerem, který se opět skutečně velmi vydařil. Prohlédnout si v něm totiž můžeme skutečné chuťovky, mezi kterými nalezneme například vykrádání bank, zběsilou jízdu dostavníkem s koňmi či vyloupení vlaku uhánějícího krajinou.

Vypadá to tedy, že Red Dead Redemption 2 nabídne skutečně vše, co bychom od divokého západu očekávali a ještě mnohem více. Už v minulých měsících totiž studio Rockstar oznámilo spoustu detailů o hře, ze kterých je jasné, jak propracovaná bude. Záležet totiž bude skutečně na každém detailu a aktivit, které půjdou ve hře provádět, bude též nespočet. Na druhou stranu se však nemusíme podle dostupných informací bát přemíry obsahu, kterou bychom museli konzumovat na úkor kvality hry.

Pokud se tedy nemůžete stejně jako my příchodu hry dočkat, můžete začít pomalu stříhat metr. Kovbojka totiž dorazí už příští týden, konkrétně 26. října. Snad tedy naplní naše očekávání a vychutnáme si ji plnými doušky.