Zavřít reklamu

Black Friday v podání Bose – jeden z nejlepších soundbarů historie

Jeden z nejlepších soundbarů na trhu bude ve výrazné slevě.

26. 11. 2019     Zdroj

SoundTouch 3

Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, oznamuje, že od pátku 29. listopadu do pondělí 2. prosince bude v Evropě probíhat akce Black Friday, do které je u nás letos zařazen jeden výjimečný produkt v omezeném množství – soundbar SoundTouch 300. Nabídka za akční cenu platí pouze během uvedených dnů.

Soundbar Bose SoundTouch 300 s možností streamingu hudby

Na Black Friday se letos na trh vrací jeden z nejlepších soundbarů historie. Zásadně rozšiřuje zvukové možnosti televizoru, v obývacím pokoji může zastat funkci kompletního audio systému a snadno ho bezdrátově propojíte s ostatními přístroji SoundTouch v domácnosti. Pověst společnosti Bose, která dokáže z malých reproduktorových sestav vykouzlit neskutečně velký zvuk, demonstruje při rozměrech 97,8 x 10,8 x 5,7 cm jeho zvukový projev s hlubokými a dynamickými basy při všech úrovních hlasitosti.

SoundTouch 1

Dialogy ve filmech se stanou srozumitelnějšími a jakýkoli hudební doprovod či reprodukce posluchače nadchne. Přesto, že je tento soundbar umístěn u televizoru, dokáže díky speciálním reproduktorům a odrazům zvuku od stěn vyvolat při sledování filmů silný prostorový stereo efekt. K tomu, aby se zvuk přizpůsobil každému prostoru, slouží automatická kalibrace ADAPTiQ, která upraví reprodukci různě velkým a členitým pokojům. Po připojení k domácí WiFi síti se možnosti využití rozšíří téměř neomezeně. SoundTouch 300 má totiž vestavěnu přímou podporu populárních streamovacích služeb a umí přehrávat hudbu z internetových zdrojů, jako například Spotify, Deezer, iTunes či nespočetného množství internetových rádií.

SoundTouch 2

Volba hudby probíhá prostřednictvím aplikace pro smartphony. Pro ještě větší zážitek při sledování filmů lze soundbar SoundTouch 300 dále rozšířit o jeden z bezdrátových subwooferů Bass Module 500 nebo 700 a také o bezdrátové zadní reproduktory Surround Speakers či Surround Speakers 700.

Cena soundbaru SoundTouch 300 v rámci BlackFriday bude od 29.11. do 2.12.: 14 990 Kč