Zavřít reklamu

Bioware sklízí velkou kritiku za Anthem

Anthem je zkrátka šíleným propadákem!

7. 3. 2019     Zdroj

Studio Bioware neprožívá příliš šťastné období. Spousta hráčů si myslí, že vývoj her tohoto celku už zdaleka není tak dobrým, jak býval. Důkazem budiž Anthem, který vyšel před pár týdny. Hra je naprosto nehotovým produktem a mnoho hráčů si stěžuje, že vyhodili peníze za něco, co jim bylo prezentováno zcela odlišně.

Bioware je kritizováno ze všech stran

Na Redditu se strhla diskuze okolo tohoto „hitu“ od EA a do ní se dostal také Ben Irving. Ten měl ve studiu na starosti pozici vedoucího producenta. Snažil se vyvrátit to, že by Bioware svou hru prezentovalo jinak, než tomu je ve skutečnosti. Inu tady si rovnou dovolíme nesouhlasit, neboť první videa z Anthemu slibovala opravdu zajímavý titul a postupem času se začalo ukazovat, že zase tak zajímavým není.

Irving k tomu řekl: „Udělali jsme všechno proto, abychom na naší cestě byli transparentní, věděli jsme však, že to bude v některých situacích těžké. Lidé budou občas nadšení, občas naštvaní. To je cena za otevřenost. Vývoj her je plný změn. Původní nápad se zkrátka vyvíjí, existuje pro to milion důvodů. Toto je naprosto běžné v každé hře. Sdíleli jsme tolik, kolik jsme mohli. Některé věci se změnily. Co jsme původně řekli, už nebylo pravdivé, ale ne z důvodu neupřímnosti, jen se prostě změnil směr vývoje.”

V dalších měsících se do hry má přidat další obsah. Otázkou je, zda o to ještě bude někdo stát?