Zavřít reklamu

BioWare chce z Anthemu udělat lepší hru za každou cenu

Blíží se oživení Anthemu? Asi ano.

18. 11. 2019     Zdroj

Je to trochu paradox. Anthem byl mnohými očekáván jako kdyby se mělo jednat o naprostou herní revoluci či minimálně hru, která svými kvalitami dosáhne na Red Dead Redemption 2 či Zaklínače. Pravda však je zcela opačná. Anthem se totiž BioWare zkrátka nepovedl a po obrovské vlně kritiky upadl víceméně v zapomnění, jelikož po něm nyní neštěkne de facto ani pes. Jak se však zdá, s tím se nechtějí vývojáři smířit.

Podle dostupných informací si je BioWare vědomo svého herního přešlapu skutečně naplno a proto se začalo věnovat vývoji obří opravy, která by měla hru výrazně zlepšit. O opravě se však v souvislosti s Anthemem ani hovořit nedá, jelikož tento update by měl celou hru přeměnit. A když říkáme celou, myslíme tím opravdu celou. Ať už se jedná o herní mechanismy, svět či mnohé další věci, vše zkrátka musí pryč a na místo původních věcí má nastoupit zbrusu nový obsah.

Tato aktualizace je označována interně jako Anthem 2.0 a zatím je držena přísně pod pokličkou. Nicméně je možné, že se jí vývojáři rozhodnou uvolnit co nejdříve, aby se na Anthem tak úplně nezapomnělo. Otázkou však je, zda se jí rozhodnou zpoplatnit, či jí budou distribuovat zcela zdarma jako jakousi omluvu všem hráčům, kteří se původní verzí spálili. Všechny tyto informace nám však stejně přinesou až následující týdny.