Zavřít reklamu

Beyond Good and Evil 2 – první ukázky gameplaye

Ubisoft odprezentoval první gameplay záběry z Beyond Good and Evil 2!

4. 5. 2018    

Proč se Ubisoft rozhodl hru Beyond Good and Evil 2 odprezentovat včera tak náhle je poměrně záhadou. Jak ale slíbil, tak učinil. Během včerejšího dne proběhl stream, který přinesl některé nové informace.

Prvně je zajímavé zmínit, že hra oproti svému předchůdci se zřejmě dočká ratingu 18+, což je vcelku nečekané. První díl disponoval označením 12+ a jednalo se o příjemnou adventuru pro mladší. Vypadá to, že Ubisoft tentokrát chce cílit na dospělejší publikum a tomu bude odpovídat i příběh hry.

Příběhové zasazení

Ten se má odehrávat v Soustavě 3 roku 2360, přičemž se dostaneme do hlavního věku pirátství. Necelých 50 let předtím byla totiž přepadena velká vesmírná loď, a to mělo za následek rychlý vývoj nečekaných událostí, které eskalují právě v tomto momentu. Tím se náhle dostáváme k našim hrdinům a příběh začíná.

Boj ve hře bude probíhat i za pomoci vesmírných lodí, přičemž během bitev bude možné se vrhnout do víru dění, také jen s jetpackem na zádech. Tvůrci zkoušeli přijít i s možností, že by se hra dala hrát v režimu první osoby, to se však nenaplnilo. Tvůrci slibují, že svět bude velmi otevřený a hráč by tak měl mít možnost, vydat se kamkoliv.

Na titulu pracuje tým Ubisoft Montpellier, který má 120 zaměstnanců a je podporován i dalšími studii, jako je Sofia či Bordeaux. Uvidíme, jak výraznou roli bude mít na vývoj fakt, že Michel Ancel pracuje současně také na hře WiLD.

Kdy se dočkáme?

Ubisoft toho zatím neukázal příliš mnoho. V tuto chvíli je zcela jasné, že velká prezentace se uskuteční až na E3 v rámci tiskovky společnosti. Beyond Good and Evil 2 se ale zdá být ve velmi slušné kondici. Od vydání prvního dílu letos uplyne 15 let, a tak je jasné, že naplnit vize a očekávání hráčů nebude snadné.

Předběžně se očekává vydání na platformách PC, PS4 a Xbox One, a to zřejmě v příštím roce. Pokud by se ale vývoj protáhl, tak je možné, že půjde o jednoho z adeptů na titul pro budoucí generaci konzolí.

Zdroj: wccftech.com