Zavřít reklamu

Bethesda si za zpackaný Fallout 76 sype popel na hlavu. Dva opravné updaty jsou již na cestě

Fallout 76 byl ze strany Bethesdy obrovský přešlap, který musí nyní žehlit jak jen umí.

28. 11. 2018     Zdroj

Fallout 76

Na vydání Falloutu 76 nebudou vývojáři z Bethesdy rozhodně vzpomínat v dobrém. Hra je totiž po technické stránce v příšerném stavu, kvůli kterému čelí studio obrovské kritice z řad hráčů. Ti se dokonce hojně snaží koupené hry vrátit, jelikož za takový propadák své peníze utrácet rozhodně nechtějí. Bethesda však hrála až doposud mrtvého brouka a situaci kolem hry nekomentovala. To se však již změnilo. 

Studio se odhodlalo k celému problému vyjádřit a to rovnou oznámením dvou velkých aktualizací plánovaných na 4. a 11. prosinec, které by měly hru výrazně vylepšit a to po všech směrech. Práce na hře však budou samozřejmě pokračovat i nadále, dokud nebude studio se svým výsledkem alespoň částečně spokojeno a kritika ze strany hráčů neutichne. 

Krom oznámení dvou updatů vyslala Bethesda směrem k hráčům hned několik omluv, ve kterých je například ujišťovala v tom, že její odmlčení v žádném případě neznamenalo, že by na hře nepracovala. Proč však komunikace vázla studio bohužel neprozradilo. 

Celkově bude situace kolem nového Falloutu 76 ještě hodně zajímavá a dá se očekávat, že celá mela hned tak neskončí. Ještě zajímavější však bude, zda se Bethesda po tomto krachu rozhodne v budoucnu k vytvoření dalšího dílu či nikoliv. Co myslíte?