Zavřít reklamu

Bethesda řeší další problém s Falloutem 76

Jestli je nějaká hra vydaná v minulých týdnech prokletá, je to určitě Fallout 76.

18. 1. 2019     Zdroj

Fallout 76

O tom, že se nový Fallout 76 Bethesdě nepovedl se nejspíš ani nemusíme bavit. Tolik bugů, které se ve hře po jejím vydání objevilo, se totiž skutečně hned tak nevidí. Vývojářské studio sice intenzivně pracuje na jejich opravách, nicméně se zdá, že se mu smůla lepí doslova na paty. Když už se jim totiž podaří “zalátat” jeden problém, vyskočí na ně problém další a o poznání zajímavější.

Pokud dění kolem Falloutu sledujete podrobněji, určitě jste zaregistrovali humbuk, který se v minulých dnech strhl kolem tajné místnosti, kterou v něm hráči objevili. Na tom by nejspíš nebylo nic zvláštního, kdyby ovšem nebyla tato místnost hráčům zakázána. Proč? Odpověď je jednoduchá. Vývojáři si v ní schovávali veškeré herní předměty a to paradoxně i ty, které do hry teprve přibudou. Jak se však říká, zakázané ovoce chutná nejlépe a hráči jej konzumovali dosytosti. 

Toto počínání se Behshedě samozřejmě ani za mák nelíbilo a tak začala konat, přesněji vyšetřovat, jak se hráčům podařilo místnost objevit. Podle vyjádření na svém polském Facebooku vypátala to, že místnost hráči nemohli objevit jinak než využitím programu třetí strany nebo chcete-li hackem. Zajímavé však je, že vyšetřování stále trvá, z čehož se dá vyvodit, že si Bethesda stále není jistá, zda se jí podařily odhalit všechny “zapeklitosti”. 

Uvidíme, jak tedy celá zápletka nakonec skončí. Vypadá to však, že si hráči, kteří se do místnosti dostali, vyslouží ban a tím pádem konec hry, což je však s ohledem na to, že jen využili chybu vývojářů relativně nespravedlivé.