Zavřít reklamu

Bethesda potvrzuje, že Wolfenstein III je ve vývoji

Wolfenstein III rozhodně bude, potvrdila to samotná Bethesda.

14. 9. 2018     Zdroj

A je to tu! Bethesda sama dnes potvrdila, že příběh série Wolfenstein je třeba dokončit, a tak se můžeme v budoucnu těšit na Wolfenstein III. Sám viceprezident společnosti Pete Hines potvrdil, že vývoj hry minimálně začal.

Bethesda potvrzuje, že pracuje na Wolfenstein III

Potvrdil to v rámci nového rozhovoru, kdy byl dotázán na jednotlivé značky společnosti a sám uvedl, že Wolfenstein patří mezi nejsilnější IP jejich portfolia. Rovněž se zmínil o důležitých titulech, kterými jsou aktuálně Fallout 76, RAGE 2, DOOM Eternal a právě série Wolfenstein. Jak si lze všimnout, tak o titulu The Elder Scrolls VI se zatím firma nezmiňuje.

V minulém roce vyšel titul Wolfenstein: The New Colossus a na příští rok je také studiem MachineGames v plánu hra Wolfenstein: Youngblood. Ten se překvapivě odehrává už po událostech chystané trojky, a to v roce 1980. Probíhá druhá americká revoluce, v níž bojují dvě sestry, konkrétně dvojčata BJ Blazkowicze. Univerzum Wolfensteina se tak rozrůstá, protože pro VR se také chystá další samostatná hra.

Titul Wolfenstein: Cyberpilot nabídne roli hackera, který má za úkol se nabourat do robotů, které používají nacisté, a nakonec je obrátit proti nim. Nečekejte kdovíjak velký titul, ale půjde o zajímavé doplnění série, které bude podporovat PlayStation VR. Uvidíme, co se nakonec ze hry vyklube.