Zavřít reklamu

Bethesda nastínila svůj pohled na budoucnost ve streamování her

Streamování her je budoucnost. Nebo ne?

7. 11. 2018     Zdroj

Že je streamování her budoucností herního průmyslu jsme už slyšeli z úst nejednoho analytika. Jak se ale vlastně na tuto novinku dívají ty největší světová vývojářská studia? Přesně na tuto otázku se vám pokusíme v následujících řádcích alespoň částečně odpovědět. Šéf marketingu a PR Bethesdy, Pete Hines, totiž pohled jeho společnosti na tuto problematiku nastínil v rozhovoru pro GameSpot. Jak se tedy Bethesda na streamování obsahu dívá?

Pokud byste čekali, že podobným novinkám příliš nakloněná nebude, jste na omylu. Podle slov jejího představitele totiž minimálně vývojáři z Bethesdy vnímají streamování her jakožto de facto další platformu, která se dá zařadit na stejnou úroveň, jako například konzole. Streamování her bude totiž podle nich prakticky konzole nové generace. 

Bude velmi zajímavé sledovat, jak se bude celkově problematika streamování her v budoucnu vyvíjet. Očekávání jsou sice obrovská, bude však na samotných hráčích, jak si tuto novinku oblíbí. Pokud totiž u nich oblibu nezíská, žádný obří rozvoj rozhodně nepřijde.