Zavřít reklamu

Battlefield V naprosto selhal. Co s tím bude EA dělat?

Battlefield V zklamal na plné čáře. EA vnímá, že takhle to dál nepůjde.

8. 2. 2019     Zdroj

EA to už veřejně přiznává. Battlefield V byl obrovské zklamání. Ale to nejen pro ně z hlediska prodejů, ale i pro hráče, kteří doufali, že se dočkají poctivé FPS akce z druhé světové války. Pro spoustu hráčů byla trnem v oku jakási snaha o genderovou vyrovnanost, a to velmi ublížilo celkové kampani, která i tak sestávala pouze ze stealth módu a nestála v podstatě za nic.

Battlefield V zkrátka neuspěl

Společnost se pochopitelně jako viníka označila onu kampaň a už plánuje kroky, jak se jí do budoucna zbavit, což je ostuda. Zejména v době, kdy se ukazuje, že singleplayerové hry jsou opět na vzestupu. Battlefield V prodal 7,3 milionu kopií, což je o milion méně, než byly odhady analytiků a společnost není spokojená. Inu není divu, když konkurent v podobě Call of Duty: Black Ops 4 sice nevydal svá čísla, ale všeobecně se ví, že má na kontě mnohem vyšší číslo. První 4 miliony hra získala v podstatě za prvních 14 dní.

Battlefield V plánuje také Battle Royale režim, ale otázkou je, zda už to nebude s křížkem po funuse. Na trhu je spousta her, které tento režim dávno nabízí, a navíc nyní samo EA vydalo Apex Legends. Režim by měl dorazit během března.