Zavřít reklamu

Batoh pro váš digitální život

Komerční sdělení

23. 1. 2019    

V životě jsem za ten dlouhý čas, co hromadím různá příslušenství a často měním PC, zároveň zkoušel koupit i více brašen, tašek a hráčských batohů. Začalo to tradičně pokusem mimo, teda nějakých fake věcí z levných internetových obchodů a podobně, ale čím víc jsem vyhazoval peníze za polotovar, o to víc jsem si uvědomoval, že je jednoduše nutné dát víc peněz, aby to mělo význam, a získat konečně užitečný produkt, který bude dlouho a spolehlivě sloužit.

Batoh Pallad 500 od značky Genesis mi přitom padl do oka náhodou a jsem za to rád. Cena nebyla nijak vysoká a to co jsem za pár stovek dostal, vyvážilo moje počáteční obavy. Jde materiálově o výbornou věc, dobře sedí na zádech a dobře se nosí. Vedle velkého notebooku se dovnitř vejde i střední klávesnice, včetně myši, ostatní periferie, dokumenty, věci denní potřeby a nesmím zapomenout ani na sluchátka. Někdy i dvoje. Jednoduše Pallad 500, to je spousty ukládacího prostoru.  V horní části batohu je například speciální místo na brýle i s pouzdrem. Kdo měl někdy drahé brýle, tak dobře ví, jak je důležité, je chránit před poškozením. Zde jsou pěkně chráněné ve speciální přihrádce u madla batohu a nic jim nehrozí.

Každá přihrádka batohu má svoji funkčnost a určení. A do každé si můžete něco dát, aniž by vás něco při chůzi tlačilo, či omezovalo. Jedinou výtkou je absence vstupu pro kabel přes střed batohu, z jeho útrob na povrch. Za cenu kolem tisícovky získáte solidní batoh pro váš digitální život.