Zavřít reklamu

Avengers nabízejí nový příběhový trailer

Akce od Square Enix se postupně odhaluje

25. 6. 2020     Zdroj

Nedávno odložení Avengers od Square Enix nabídli exkluzivní akci War Table, na které hra odhalila další detaily. Nový příběhový trailer dosazuje do role důležité postavy Kamalu Khan ala Ms. Marvel. Vypadá to, že superhrdinský tým bude v nové hře řešit kromě vnějších i spoustu vnitřních konfliktů. V nové ukázce se představuje i padouch MODOK.

Akce navíc představila kromě detailů o příběhové lince i další důležité informace. Ve videu vývojáři mluví o způsobech, kterými můžete ušít jednotlivé hrdiny na svou míru. Superhrdiny si hráči nebudou moci přizpůsobit pouze kosmeticky – hra nabídne přemíru ikonických kostýmů z osmdesátileté hsitorie Marvelu, ale i z hlediska gameplaye. Každý hrdina nabídne jedinečné schopnosti, jež se budou dát libovolně kombinovat.

Avengers se dále přidávají k trendu upgradování starších her pro nejnovější generaci konzolí. Takže i když hra vyjde nejprve na Playstation 4, Xbox One a PC, hráči budou mít možnost bezplatně získat verzi hry pro nejnovější generaci, která má přijít během letošních svátků. Vylepšená verze má vymýtit nahrávací časy a nabídnout šedesát snímků za sekundu ve 4K rozlišení. Zahrát si v kůži členů nejmocnějšího týmu superhrdinů na světě budete moci 4. září.