Zavřít reklamu

Autoři hry Until Dawn oznamují hororový titul Man of Medan

Skupina přátel se vydává najít bájný poklad, ale místo toho objeví něco jiného! To je nový horor Man of Medan.

21. 8. 2018     Zdroj

Studio Supermassive Games má za sebou velmi úspěšný hororový titul s názvem Until Dawn. Ten vyšel v roce 2015 a byl exkluzivním pro PlayStation 4. V následujících letech se studio aktivně věnovalo podpoře konzole PlayStation 4 v podobě VR titulů a menších her. Nyní přichází oznámení nové hry, a to Man of Medan.

Man of Medan bude pořádně děsivé dobrodružství

Man of Medan je první hrou studia po 10 letech, která vyjde multiplatformně. Hra byla nyní představena trailerem skrze akci Gamescom. Opět půjde o hororový titul, který nás tentokrát vezme na loď, která pluje oceánem a na ní je banda pěti lidí. Ti se vydávají na výpravu, aby nalezli ztracený poklad, místo toho narazí v hlubinách na cosi děsivého.

Opět tedy půjde o hororový žánr, ale tentokrát za ním stojí vydavatel Bandai Namco. Díky tomu hra vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One, přičemž půjde o jednu část z celé série takzvaných Dark Pictures Anthology.

Hra slibuje poměrně filmový zážitek, tak jak jsme od studia byli zvyklí už dříve. Ostatně v traileru se objevil i herec Shawn Ashmore, který například ztvárnil hlavní roli v titulu Quantum Break od studia Remedy. Opět půjde zřejmě o tituly ve stylu rozhodování a dokonalých animací, které nás mají vtáhnout do děje.