Zavřít reklamu

Autoři God of War mají nápady na dalších 5 dílů

S Kratosem se v následujících letech uvidíme častěji, než bychom asi předpokládali. Další díly by měly mít mnohem kratší vývoj.

3. 5. 2018    

God of War stále okupuje žebříčky prodejů na špici a nevypadá to, že by mělo být něčím jen tak sesazeno. V ohrožení může být nejdříve za měsíc, a to díky titulu Detroit: Become Human. Nicméně zatím svou dominanci potvrzuje a na trhu se ohání stejně dobře, jako Kratos se svou sekerou Leviathan.

Ohledně budoucnosti God of War je zatím jasno pouze jedno. Na dalším díle se pracuje a minimálně půjde o trilogii. Předpoklad byl, že Kratos si společně s Atreem projde severskou trilogií a poté se uvidí co dále. Režisér hry Cory Barlog však nyní potvrdil něco, co může fanouškům způsobit doslova infarkt. Dle jeho slov, má v hlavě nápady na dalších 5 dílů této série.

To by dávalo tušit, že se severská tématika buďto značně protáhne, anebo dojde k tomu, že se následně přesuneme do nové trilogie v rámci dalšího zasazení, kterým může být například Egypt. Barlog si uvědomuje, že čekání na God of War bylo dlouhé, jak sám ale dodává, není to tím, že by měl tým potíže, ale na vině bylo vytvoření všech mechanik, včetně samotného enginu hry.

Jak nyní potvrzuje, čekání na další díly nebude ani zdaleka tak dlouhé. Reálně bychom se dalšího dílu mohli dočkat v letech 2020-2021. Což znamená, že by se Kratos mohl vrátit až na další generaci konzole PlayStation. Avšak plány jsou jedna věc a druhá také realizace. Ne všechno bude nakonec využito. Je ale dobré vědět, že se zatím série nevyčerpala.

Aktualizace: Cory Barlog se vyjádřil na svém Twitteru, že se jedná o čistou spekulaci a pět dalších dílů by jej asi zabilo. Nicméně na pokračování se těšit rozhodně můžeme!

Zdroj: Wccftech.com