Zavřít reklamu

Autoři Dishonored se vyjadřují k budoucnosti značky

Jak to aktuálně vypadá s vydáním dalšího dílu série Dishonored?

26. 9. 2018     Zdroj

Minulý měsíc poněkud rozvířilo vody prohlášení vedoucího designéra Ricarda Bareho ze studia Arcane. Ten měl totiž říct, že v současné době značka Dishonored odpočívá a není k ní co oznámit. Fanoušci si to ihned přebrali po svém a začali prohlašovat, že je to pro sérii konečná a Bethesda bude dávat přednost pouze jiným titulům. Nyní tu máme doplněné vyjádření Bareho.

Jak to bude s Dishonored do budoucna?

Ricardo Bare z Arkane Studios se vyjádřil ohledně blízké budoucnosti série Dishonored: „Neřekl jsem nic o tom, že by Dishonored už nikdy nevyšlo. Jen jsem tím myslel, že na nejbližší budoucnost se nic takového nechystá“.

Je to rozhodně snaha o to, aby byli uklidněni fanoušci. Studio se sérií do budoucna počítá, ale aktuálně zřejmě ani nemá plány na další pokračování. Nadšenci pro sérii totiž vytvářeli názory, které hovořily o tom, že studio se raději věnuje vedlejším projektům a nechce již pracovat na své hlavní značce.

Nicméně se autorům nelze divit. Patří pod Bethesdu, která určuje další kroky a prodeje posledního dílu včetně jeho samostatného datadisku nebyly dle očekávání. Proto se raději Bethesda vydává cestou ověřených značek a nových menších projektů. V Arcane aktuálně pracují na Prey: Mooncrash a zřejmě i něčem dalším. Přednost však nyní mají pro Bethesdu značky Wolfenstein, DOOM, The Elder Scrolls a další.