Zavřít reklamu

Asterix s Obelixem se vrátí koncem listopadu

Asterix & Obelix XXL 2: Remastered dorazí před Vánocemi.

8. 10. 2018     Zdroj

Asterix

V roce 2006 vyšel titul Asterix & Obelix XXL 2: Mission: Las Vegum pro PC a PlayStation 2. Jednalo se o podařený kousek, v němž hlavní roli hráli nehrožení galové. Letos v červnu bylo nečekaně oznámeno, že titul bude remasterován a vydán pro současné platformy. Půjde o příjemně nostalgický návrat povedené adventury a kromě toho je v plánu také plnohodnotný třetí díl.

Asterix s Obelixem dorazí v listopadu

O třetím díle se toho zatím příliš neví, jen to, že vyjde v roce 2019 a nabídne nový příběh včetně zcela nové grafiky. Jak ukazují první záběry z remasteru, tak předělávka je to velmi solidní. Grafická stránka se povedla, veškeré textury jsou ve vysokém rozlišení a kromě toho se hra dočká také nových hratelnostních prvků. Nepůjde jen o vytažení grafických detailů, ale půjde o remaster se vším všudy.

Asterix i Obelix se dočkají nových pohybů a rovněž se objeví také nové úrovně obtížnosti. Nebude chybět ani velice jednoduchý levelovací systém, kdy se postavám budou zlepšovat statistiky zdraví a boje. Ve hře se premiérově objeví i fast travel a zcela nově zde budou mise, které budou variací na režim Horda. V tomto případě budete odrážet vlny nepřátel ve 12 misích.

Asterix & Obelix XXL 2: Remastered vyjde 29. listopadu pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.