Zavřít reklamu

Assassin’s Creed Valhalla nabídne větší svět než předešlý Odyssey

Čeká nás opět obří svět.

18. 5. 2020     Zdroj

Spekulace ohledně zasazení nového dílu herní pecky Assassin’s Creed jsou sice již nějakou dobu pryč, naopak spekulace týkající se detailů hry přichází. Jednou z nich jsou i ty týkající se rozlohy herního světa, který se stal v posledních dílech de facto alfou a omegou celé hry. Ten bude alespoň podle producenta hry Juliena Lafarriereho opět obří. 

Možná jste v uplynulých dnech zaslechli zprávy o tom, že se nový Assassin’s Creed odehraje na mapě, která bude co do rozlohy menší než předešlý Odyssey. Ničeho takového se však dle Juliena bát nemusíme, jelikož má být mapa větší než v předešlém díle. O kolik sice neprozradil a stejně tak nevíme ani to, zda bude bohatší na nejrůznější vedlejší úkoly či jiné možnosti vydovádění se, avšak už nyní je jasné alespoň to, že se ve hře podíváme do Norska, respektive jeho části. Kam dál zavítají naše kroky nebo lodě nicméně producent říci nechtěl, jelikož je hra ještě stále ve vývoji a tedy i zahalena rouškou tajností. 

Kdy přesně nový Assassin’s Creed dorazí není v tuto chvíli zatím zcela jasné. Vzhledem k tomu, že jej chce Ubisoft vydat jak na nynější řadu konzolí, tak i na konzole nové generace se dá nicméně očekávat, že k vydání titulu dojde na podzim, kdy mají právě next-gen konzole dorazit. Nezbývá tedy než doufat, že se bude jednat o naprosto epickou podívanou, kterou si užijeme plnými doušky. Minimálně z dostupných trailerů to očekávat lze.