Zavřít reklamu

Assassin’s Creed Valhalla nabídne rapové souboje

V Assassin’s Creed Valhalla budeme moci také rapovat.

26. 5. 2020     Zdroj

Pokud si myslíte, že jste snad zabrousili někam špatně, tak věřte že stále jste na herním webu a jedná se o Assassin’s Creed Valhalla. Ten totiž nabídne zcela nový prvek, jaký jsme dosud v jiných dílech neviděli. Hra totiž nabídne jakési rapové souboje. Titul nabídne Flyting. Pro konkrétnější vyjádření je třeba se podívat do tetičky Wiki:

Flyting je rituální, poetická výměna urážek praktikována zejména mezi 5. a 16. stoletím. Příklady můžeme najít nejen v severské, keltské a staroanglické literatuře, ale také v knihách z anglického středověku. Této aktivity se účastnili jak historické, tak i mytologické postavy. Flyting může být extrémně provokativní, často obsahuje obviňování ze zbabělosti či sexuální zvrácenosti.

Zatím si lze těžko představit, jak to bude probíhat v praxi, ale tvůrci prozradili, že bude třeba, aby hráč vybral co nejlepší odpověď na příchozí hrozbu či výhrůžku. Uvidíme tedy, jak to nakonec dopadne a zda půjde o oblíbený prvek hratelnosti u fanoušků. Assassin’s Creed Valhalla vyjde na podzim pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X. Titul oproti předchůdcům nenabídne české titulky.