Zavřít reklamu

Assassin’s Creed: Rogue oznámil Remaster i se všemi DLC!

Remasterovaný Assassin’s Creed: Rogue přichází za dva měsíce na PlayStation 4 a Xbox One.

11. 1. 2018    

Pokud jste chtěli hrát Assassin’s Creed: Rogue, ale už nemáte přístup ke konzolím předchozí generace, pak máte štěstí! Právě dnes ráno vývojář a vydavatel Ubisoft oficiálně oznámil, že na konzole PlayStation 4 a Xbox One bude ve velmi blízké budoucnosti připlouvat remasterovaná verze hry.

Assassin’s Creed: Rogue bude samozřejmě zahrnovat základní hru, stejně jako všechny DLC, které byli pro hru zpřístupněny. Jedná se o brnění sira Gunna a o bonusovou misi The Siege of Fort de Sable spolu s balíčky Master Templar a Explorer. Nejlepší je, že tato nová verze je nastavena tak, aby podporovala PlayStation 4 Pro a Xbox One X, což znamená, že v těchto systémech bude hra fungovat v rozlišení 4K.

K oslavě oznámení o Remasteru byl odhalen zcela nový, i když krátký trailer, který nám ukazuje první pohled na některé z vylepšení, které se do hry dostaly. Kromě toho byly uvolněny některé první screenshoty z Remasteru, které si můžete prohlédnout pod trailerem.

Datum Assassin’s Creed: Rogue Remastered je stanoveno na 20. března 2018. Hra byla původně vydána v roce 2014 a je k dispozici také na PlayStation 3 a Xbox 360.