Zavřít reklamu

Assassin’s Creed Odyssey nabídne Assassin’s Creed 3 v Season Passu

Assassin’s Creed Odyssey bude mít neuvěřitelně bohatý Season Pass.

14. 9. 2018     Zdroj

Assassin’s Creed Odyssey je jeden z nejvyhlíženějších titulů letošního podzimu. Zatímco minulý rok jsme si užívaly krásy starověkého Egypta, tak letos je budeme moci obdivovat ve starověkém Řecku. Ubisoft už nyní oznamuje, co nás následně čeká v Season Passu, který toho opět nabídne mnoho.

Assassin’s Creed Odyssey nabídne bohatý Season Pass

Kromě příběhových rozšíření, o nichž si napíšeme níže, tak nabídne také remasterovanou klasiku. Zatímco první série s Eziem už byla kompletně remasterována, tak se chystá také Assassin’s Creed 3 Remastered, který bude v Season Passu zahrnut. To však nebude všechno. Hra obsáhne i všechna tři DLC – misi Benedict Arnold a přídavky Hidden Secrets a Tyranny of King George. Ještě k tomu bude přidána i hra Assassin’s Creed Liberation Remastered. Tituly budou mít podporu HD zobrazení, dokonce 4K a HDR efektů. Dle všeho využijí i nového enginu.

V rámci Season Passu bude mít Assassin’s Creed Odyssey také příběhový obsah. Půjde o epizody Legacy of the First Blade a The Fate of Atlantis. Každá z nich má být rozdělena na tři samostatné podepizody. První balíček dorazí v průběhu prosince a bude se věnovat prvnímu, kdo používal skrytou čepel, která je ikonická pro celou sérii. Na jaře 2019 pak dorazí druhý balíček, který se zaměří na bájné město Atlantis. Očekává se, že by mělo jít o lehce nadpřirozený obsah.

Toto je vše, co se týká placeného obsahu, nicméně hra dostane i spoustu bezplatných rozšíření. Budou to nové questy v rámci The Lost Tales of Greece. Pak také týdenní kontrakty a opakované události. Nebude chybět ani New Game Plus, rovněž i Discovery Tour a mýtická monstra.

Assassin’s Creed Odyssey vychází vyjde 5. října pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Všechny verze nabídnou kompletní české titulky. Season Pass vyjde na 40 dolarů, případně je součástí edic Gold, Ultimate, Spartan a Pantheon.