Zavřít reklamu

Assassin’s Creed III Remastered vychází na konci března

Assassin’s Creed III Remastered dorazí na konci března a nabušený obsahem.

7. 2. 2019     Zdroj

Assassin’s Creed III Remastered byl oznámen již před delší dobou. Zejména byl velkým lákadlem pro ty, kteří si pořídili Season Pass ke hře Assassin’s Creed Odyssey. Ti totiž tento titul obdrží zdarma. Pojďme se tedy podívat na to, co nám hra nabídne a zda má smysl se jí zabývat, zejména pokud jste ji kdysi již hráli.

Assassin’s Creed III Remastered bude pořádný macek

Skoro se tomu nechce věřit, ale původní Assassin’s Creed 3 vyšlo v roce 2012. Tehdy bylo revoluční v mnoha herních mechanikách a na tehdejší poměry mělo parádní grafickou stránku. Navíc se tímto dílem uzavřel příběh Desmonda. Connor se nyní vrací v mnohem lepší grafice. To ukazuje i trailer. Došlo k vylepšení celkové grafiky a lze rozeznat výrazné změny v nasvětlování.

Pokud nemáte Season Pass k Assassin’s Creed Odyssey, tak vás čeká nákup za 40 euro. Trojka nabídne také dodatečný obsah v podobě dlc mise Benedict Arnold a Hidden Secrets, rozšíření Tyranny of King Washington a port Assassin’s Creed III Liberation. Ano, součástí je i Liberation, který původně vyšel na PS Vita.