Zavřít reklamu

Assassin’s Creed 3: Remastered toho nabídne více

Assassin’s Creed 3 už brzy vyjde v remasterované podobě.

18. 3. 2019     Zdroj

Asi už většina z vás ví, že ačkoliv nás v letošním roce nový díl ze série Assassin’s Creed nečeká, tak se můžeme těšit na Assassin’s Creed 3: Remastered. Původní titul z roku 2012 se dočkal kompletního přepracování a indián Connor se tak vrací na současnou generaci. Ubisoft však slibuje, že kromě grafiky a podpory trofejí toho bude mnohem více, na co se u hry těšit.

Nepůjde jen o vylepšení grafiky

Přepracováno bude hned několik dalších věcí. Hra bude mít úplně jiný interface a ovládání, aby to pro hráče nebyl takový šok, poté co hráli Origins a Odyssey. I samotné menu bude dost předělané a rovněž i minimapa. Dokonce zde budou nově zamponovány prvky, které původní hra neměla. Půjde totiž hvízdat na nepřátele a rovněž půjde zabít dva strážné najednou.

To jsou určitě dobré zprávy. Rozhodně se je na co těšit. Navíc třetí díl obsáhne i podtitul Liberation, který původně vyšel jen pro PS Vita. Hra vychází 29. března pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. S tímto přístupem se klidně vsadíme, že příští rok vyjde remaster prvního Assassin’s Creed.