Zavřít reklamu

Anthem vám v novém traileru představí ty nejlepší z nejlepších

Anthem se blíží. Jásejme.

14. 12. 2018    

Do vydání Anthemu zbývají zhruba dva měsíce, které budou pro mnohé fanoušky tohoto typu her velmi zdlouhavé. BioWare se tak alespoň snaží tuto sortu fanoušků potěšit dalšími a dalšími videi, která je mají na blížící se pecku navnadit. A právě jedno takové se objevilo před pár hodinami na YouTube.

Nové video se jmenuje Legion of Dawn a zachycuje dle všeho určitou část příběhu či DLC s bájnými válečníky, kterým lidstvo vděčí za své přežití. Ve videu není nouze o různé bojové scény s monstry či blízké pohledy na obleky Javelin, které budou zřejmě ve hře alfou a omegou vašeho snažení. Na video můžete mrknout pod tímto odstavcem. 

Libí se vám skiny Javelinů z videa? Pak můžete začít jásat. Přesně takové skiny by totiž měly být součástí právě Legion of Dawn edice hry, čili speciální sběratelské edice pro náruživé hráče. Jak tomu už tak však bývá, za podobnou vychytávku si budete muset pěkně připlatit. Cena této verze je totiž 80 euro. 

Osobně doufám, že Anthem naplní velká hráčská očekávání a bude konkurovat těm nejlepším hrám typu Red Dead Redemption 2. Ostatně, ani samotné BioWare si nepřeje nic jiného. Nedávný Mass Effect: Andromeda byl totiž skutečný propadák, který na studio nevrhl zrovna dobré světlo. Anthem by ale mohl toto “pošramocení” napravit.