Zavřít reklamu

Anthem se zítra dočká krátkého filmečku od režiséra Neilla Blomkampa

Anthem se dočká krátkého filmečku od hollywoodského režiséra.

13. 2. 2019     Zdroj

Anthem

Neill Blomkamp má za sebou velmi úspěšné snímky jako District 9 či Elysium. Autoři ze studia Bioware se rozhodli využít jeho služeb a speciálně ke hře Anthem tak byl vytvořen krátký snímek, který má hru podpořit. Již brzy uvidíme, jak se tato spolupráce vydařila.

Neill Blomkamp se postaral o kraťas k Anthemu

Za filmečkem stojí studio Oats, které Blomkamp před léty založil, aby mohl vyvíjet nové experimentální snímky, převážně s krátkou stopáží. Na Youtube kanálu studia bude již zítra dostupné video Conviction: An Anthem Story. Tento kraťas by měl ukázat nějaké příběhové pozadí hry ještě předtím, než se hráč pustí do hlavní příběhové linky. Bude se tak jednat o kratičký prequel k samotné hře.

Video tedy bude dostupné již zítra. Následně 15. února bude k dispozici trial verze hry, který nabídne až 10 hodin hraní. Dostupný bude skrze EA Access a Origin Access. Předplatitelé již budou moci hrát plnou hru. Zbytek světa si počká na 22. února. Hra vyjde pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Uvidíme, jak hra dopadne, zatím jsou názory dost rozporuplné.