Zavřít reklamu

Anthem se blíží. Nalaďte se na něj dalším parádním gameplay videem

Jedna z nejočekávanějších her roku 2019 klepe na dveře.

21. 1. 2019    

Od vydání dlouho očekávaného Anthemu nás dělí poslední měsíc. Ten se vývojáři z BioWare rozhodli všem fanouškům, kteří na jejich hru netrpělivě čekají, alespoň částečně zpříjemnit komentovanými gameplay videi, ve kterých vás se hrou a jejími možnostmi seznámí. A právě první video se již na oficiálním youtubovém kanále Anthemu objevilo.

První video je pojato spíše jako jakási “poznávačka”, která vás má alespoň částečně uvést do děje a vysvětlit základní herní mechaniky. V dalších videích pak můžeme očekávat detailnější rozbory některých prvků a hlubší procházky herním světem. Je však jasné, že příliš “pod pokličku” nás vývojáři nahlédnout nenechají.

Jak můžete sami vidět, ve hře bude velká spousta možností různých úprav, díky kterým si budete moci svou výstroj, výzbroj a schopnosti přizpůsobit zcela ke svému hernímu stylu. Anthem tak de facto navazuje na sérii Mass Effect z dílny stejného studia, která se též chlubila velmi slušnými možnostmi úprav. 

Snad se tedy hře podaří naplnit očekávání a nedopadne stejně jako Mass Effect: Andromeda, za který to vývojáři od fanoušků nepěkně schytali. Veškeré propagace Anthemu však naznačuje, že se vývojáři z předešlého nezdaru poučili a svou hru dotáhli nyní k dokonalosti.