Zavřít reklamu

Anthem ovládl v USA únorové prodeje

I přes kritiku ke hvězdám?

20. 3. 2019     Zdroj

Kdybych se vás zeptal, jaká hra se v posledních týdnech označována za velký propadák, vsadím se, že většina z vás by mi odpověděla bez váhání Anthem. Přestože se mělo jednat podle všech předpovědí o naprostou pecku, opak se stal pravdou. Neustále se opakující mise totiž ve spojení s dalšími herními chybami obrovské množství hráčů namíchly a ani z recenzí nevychází tato hra vůbec dobře. V únoru však byla přesto v USA nejprodávanějším titulem. 

Prvenství pro nejprodávanější hru měsíce se v rukou Anthemu vyjímá skoro až neuvěřitelně. Vždyť na pulty obchodů dorazila teprve 22. února a už její beta testování neprobíhalo úplně hladce. Ani to však evidentně mnohé hráče neodradilo a své peníze do ní vložili, byť toho teď mohou litovat. A že tento vklad nebyl ledajaký dokazuje i to, že je Anthem podle žebříčku NPD druhou nejprodávanějšího hrou letoška. 

Uvidíme, jak se tedy bude Anthemu dařit v budoucnu. Spousta herních novinářů jsou totiž stále přesvědčena o tom, že má hra obří potenciál a BioWare jej může pořád využít. Na druhou stranu tu však existuje i neméně početný tábor hlásající smrt BioWare, kterou přinese právě Anthem. Nechme se tedy překvapit, jak se celá situace nakonec vyvine.