Zavřít reklamu

Anthem nás má zaujmout zcela jinými prvky, než Mass Effect či Dragon Age

Anthem by nás měl zaujmout. Bude to však něčím zcela jiným, než Mass Effect či Dragon Age.

5. 10. 2018     Zdroj

Od chystané akční pecky Anthem toho mnozí z nás očekávají opravdu hodně. Není se však čemu divit. Vývojáři z Bioware totiž hry zkrátka umí a až na poslední Mass Effect vznikly pod jejich rukama skutečná mistrovská díla ať už se jedná o Mass Effect či Dragon Age. Pokud však čekáte, že se Bioware vydá na stejnou cestu i u Anthem, jste na omylu. 

O blížící se hře se v časopise GamesTM rozpovídal vedoucí projektu Jonathan Warner. Ten prozradil mimo jiné to, že zatímco u Mass Effectu či právě Dragon Age byl kladen obrovský důraz na příběh, Anthem bude zcela odlišný a hráče se bude snažit pohltit svou hratelností a možnostmi. Hráči si mají zkrátka zamilovat především boj s monstry či možnosti, které jim bude nabízet jejich oblek Javelin. To ale samozřejmě neznamená, že se dočkáme “béčkového” příběhu, ba naopak. Jen možnosti, které budou hráči mít, mají být tentokrát téměř jak z jiného světa. 

Zda se očekávání naplní či nikoliv si budeme moci na vlastní kůži vyzkoušet už 22. února 2019, kdy by měla hra konečně na naše konzole dorazit. Veřejné demo pak bude vypuštěno už 1. února.