Zavřít reklamu

Alza spustila vánoční Black Friday

Komerční sdělení

10. 12. 2019    

Mnozí z nás se sice ještě ani nevzpamatovali ze slevového šílenství, které rozpoutala Alza před pár týdny svým podzimním Black Friday, a už tu máme další kolo této akce – tentokrát vánoční. Pokud tedy stále nemáte nakoupené veškeré dárky pod stromeček, je nyní ideální příležitost to napravit. Slevy, které na mnohé produkty na Alze padly, jsou totiž skutečně skvělé. 

Vás jakožto jablíčkáře budou bezesporu nejvíce zajímat zlevněné produkty od Applu. Žádné strachy, ani na ty Alza nezapomněla a ceny mnohých z nich snížila na velmi zajímavou úroveň. Za zmínku rozhodně stojí loni představený Mac mini, jehož cena začíná na Applu na 23 990 korunách, avšak na Alze jej díky Black Friday seženete za příjemných 19 990 korun. Stěžovat si nebudete moci ani na cenu AirPods 2017, která padla ze 4 490 korun na pouhé 3990 korun. Milovníky řemínků k Apple Watch pak potěší vcelku velkorysé slevy na mnohé z nich, které se tak dají sehnat o stovky až tisíce korun levněji. Totéž pak platí i o originálních krytech na starší generace iPhonů, kterých má Alza též pár na skladě a které též vyprodává za vynikající ceny. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak 21% sleva na redukci USB-C/ 3,5mm jack, která se může hodit majitelům iPadů Pro či HomePod za 8 190 korun – tedy o 29 % levněji, než jej Alza původně prodávala. 

Co se pak týče non-Apple produktů, do Black Friday spadly jako již tradičně spousty televizí, počítačů, herních konzolí, smartphonů, ale například i kosmetické potřeby či hry. Nechybí v něm ani bílá elektronika či vybavení do kanceláří – tedy například tiskárny či kancelářské židle. Zkrátka je z čeho vybírat. Ale pozor, mnohé produkty jsou kusově výrazně omezené a platí tedy, že kdo je dřív nakoupí, ten je má. Kdo naopak přijde pozdě, ten se s výhodným nákupem může rozloučit.

Black Friday Alza