Zavřít reklamu

Alza Premium: Když chcete od nakupování něco navíc

Tisková zpráva

26. 8. 2019    

Jednička mezi českými internetovými obchodníky, Alza.cz, je na svém místě mimo jiné i díky prvotřídnímu zákaznickému servisu, dostupnému všem nakupujícím, navíc ale nabízí i exkluzivní služby v rámci Alza Premium. Ty vám zajistí například dopravu zdarma na vše, exkluzivní slevy, 18měsíční lhůtu na vrácení zboží, prioritní vyřízení reklamací, výdej bez čekání a mnoho dalšího. Navíc má tento program zkušební verzi na 30 dní, která vám umožní řadu z těchto služeb vyzkoušet při vlastních nákupech.

Pro koho je Alza Premium určeno

Alza Premium je určeno pro současné i budoucí zákazníky, kteří využívají, nebo chtějí využívat služeb Alza.cz častěji a výhodněji, zpravidla několikrát do měsíce. Jestli se teď děsíte, že po vás někdo chce, abyste takto často nakupovali elektroniku, můžeme vás uklidnit.

Alza.cz už nějakou dobu prodává i spotřební zboží, tedy hygienické potřeby, kosmetiku, čisticí prostředky a mnoho dalšího. Navíc tyto produkty najdete v e-shopu Alza.cz obvykle výrazně levněji než v kamenných obchodech, což znamená, že cena předplatného se vám může vrátit klidně v jediném nákupu, zejména když nemusíte platit poštovné. A to zatím nevíte o dalších bonusech, které vám tato služba přinese. Představíme je níže.

Doprava zdarma

S Alza Premium nemusíte platit poštovné, dopravu máte zdarma po celé ČR, a to jak domů, tak na pobočky a do AlzaBoxů. Stačí si vzpomenout, kolik peněz vás stojí doprava jednoho balíku, a návratnost máte spočítanou raz dva. A navíc můžete dopravu zdarma uplatnit na jakékoliv zboží v jakékoliv hodnotě, takže si můžete z pohodlí domova snadno pořídit novou televizi, ale i kartáček na zuby.

Exkluzivní Premium Deals a Black Friday o den dříve

Další z výhod Alza Premium jsou v této službě zahrnuté Premium Deals. Těch je celý, pravidelně aktualizovaný seznam, který obsahuje speciální ceny a slevy na vybrané produkty i veškerý sortiment určitých značek. Premium Deals jsou zpravidla časově omezeny, vždy jich ale probíhá několik a můžete na nich ušetřit tisíce.

Navíc při pravidelné akci Black Friday se slevami až 80 % budete mít vždy možnost zakoupit zboží o den dříve než zákazníci bez Alza Premium, získáte tedy jistotu, že z omezeného množství zlevněných kusů se na vás vždy dostane.

Okamžité vyřízení reklamací

Na vyřízení reklamace má každý e-shop ze zákona 30denní lhůtu, a i když to Alza.cz často stihne rychleji, nabízí vám možnost okamžitého vyřízení reklamace. V případě, že se vám zboží porouchá do 90 dnů od zakoupení, s Alza Premium dostanete nový kus okamžitě.

Osobní asistent

Pokud nevíte, jak zboží vybrat, aby co nejlépe naplňovalo vaše očekávání, určitě oceníte radu odborníka. Všichni uživatelé Alza Premium mají k dispozici speciální chatovací okno na stránkách Alza.cz, v němž mohou od odborníka vyžádat radu, které se jim také dostane. Navíc pokud předplatitel Alza Premium zavolá na zákaznickou telefonní linku 225 340 111, bude obsloužen přednostně.

Přednostní výdej zboží a Alza HomeBox zdarma

Členové programu Alza Premium mají také přednostní výdej zboží na pobočkách. Potom, co zaplatíte v PayBoxu, jdete si zboží vyzvednout okamžitě. Nemusíte tedy čekat, až budou odbaveni ostatní zákazníci, například na výdeji v Praze 7 je pro vás rezervována speciální přepážka.

Alza.cz už nějakou dobu také nabízí asi ten nejpohodlnější způsob doručení – Alza HomeBox. To je speciální zabezpečená schránka (členům Alza Premium s ročním předplatným je zapůjčována zdarma), kterou umístíte například před svůj dům a do které si můžete nechat poslat zboží. Nemusíte čekat na kurýra ani se obávat, že byste se s ním minuli. Pro členy Alza Premium je zdarma i doprava tímto způsobem.

18 měsíců na vrácení zboží

V současnosti Alza.cz rozšiřuje sortiment zboží s uplatnitelnou službou „Nic neriskuj“, kterou máte jako členové Alza Premium zdarma. Pokud s jejím využitím nakoupíte zboží, můžete jej po dobu 18 měsíců vrátit, Alza.cz ho od vás odkoupí za cenu sníženou jen o 3 % za každý měsíc používání.

Předplatné časopisů a novin

Nemalou výhodou Alza Premium je i předplatné vybraných novin a časopisů již v ceně. Za zmínku stojí určitě například MF DNES a Lidové noviny, jejichž roční elektronické předplatné stojí více než roční předplatné Alza Premium.

Alza Premium má bezplatnou zkušební verzi na 30 dní, v níž získáte zdarma dopravu, prioritní vyřízení reklamací, osobního asistenta, Black Friday s předstihem a 18 měsíců na vrácení zboží. Ve světle těchto informací neexistuje důvod, proč při příštím nákupu Alza Premium nezkusit.