Zavřít reklamu

Alza citelně zlevnila iPhony 11 Pro a 11 Pro Max

Komerční sdělení

9. 7. 2020    

Nestává se příliš často, že by ceny nejnovější modelové řady iPhonů klesly před představením jejich nástupců o tisíce korun. Přesto jsme však nyní tohoto scénáře svědky. iPhony 11 Pro a 11 Pro Max totiž můžete nyní – tedy zhruba dva měsíce před představením iPhonů 12 – sehnat na Alze o celé 2000 korun levněji. Nakoupit je navíc lze na splátky s 0% navýšením. 

I téměř rok po svém představení jsou iPhony 11 Pro a 11 Pro Max jedněmi z nejlepších smartphonů světa. Nabízí totiž vynikající fotoaparáty, perfektní displeje, velmi dobrou výdrž baterie a především pak líbivý design, který působí u všech modelů luxusním dojmem. Ostatně, právě proto jsou mezi uživateli velmi vyhledávané, což se odráží i na jejich skvělých prodejních statistikách. A právě ty se velmi pravděpodobně díky slevám, ve kterých je nyní můžete získat, ještě zlepší. 

O celé 2000 korun levněji můžete nyní sehnat všechny paměťové konfigurace tohoto modelu i všechny barevné varianty. Na výběr tedy budete mít ze 64GB, 256GB a 512GB úložiště a z vesmírně šedé, bílé, zlaté a půlnočně zelené varianty. Samozřejmostí je pak výběr z dvou velikostí – tedy 5,8” 11 Pro a 6,5” 11 Pro Max. Pokud tedy lačníte po novém iPhonu za co nejlepší peníze a nechce se vám čekat na podzim, je nyní ideální čas k nákupu.