Zavřít reklamu

Akční RPG Mortal Shell vypadá parádně. Podívejte se na první gameplay záběry

Souls Like hra Mortal Shell vypadá na prvních záběrech parádně.

11. 6. 2020     Zdroj

mortal-shell

Včera večer se konal první díl akce IGN Expo, na které jsme mohli vidět několik exkluzivních odhalení a trailerů. Akční RPG Mortal Shell bylo rovněž ukázáno, přesněji jsme se poprvé mohli podívat na gameplay záběry. Jedná se o hru, která je značně inspirovaná sérií Dark Souls, což je na první pohled poznat hlavně ze soubojů. Mortal Shell je však specifické v tom, že zde nehrajete za jednu postavu, ale místo toho ovládáte těla mrtvých vojáků.

Vývojáři z Cold Symmetry zároveň oznámili betaverzi, která se bude odehrávat v červenci tohoto roku a bude obsahovat zhruba hodinu až dvě obsahu. V betě se budete muset prosekat řadou nepřátel v oblasti s názvem Crypt of Martyrs. Na konci vás pak čeká boss, který se nazývá Enslaved Grisha. Pokud by vás betaverze zajímala, tak více informaci naleznete na Discordu vývojářů.

Na záběrech hry můžeme vidět perfektní grafiku, animace i detaily postav. Po stránce hratelnosti už však moc nevyniká, zkrátka vypadá jako každá jiná „Souls Like“ hra. Jeden z hlavních rozdílů je to, že svého hrdinu si vybíráte tím způsobem, že ovládnete mrtvé tělo jednoho z mnoha bojovníků. Tato těla se budou dát vylepšovat, postupně jak s nimi budete hrát. Je tu však jeden malý háček. Pokud zemřete, proměníte se zpátky v ducha a máte omezený čas na to, dostat se zpět do těla mrtvého vojáka. V případě, že to nestihnete, tak je původní tělo navždy ztraceno a v duchovi si budete muset najít jiné tělo. Mortal Shell vychází někdy v tomto roce, přesné datum vývojáři neprozradili.