Zavřít reklamu

Adventura Sherlock Holmes: Chapter One oznámena. Nabídne otevřený svět i podporu nových konzolí

Vývojáři ze studia Frogwares se opět vrací ke známému detektivovi Sherlocku Holmesovi. Dnes představili novou hru s názvem Sherlock Holmes: Chapter One, která vyjde někdy v roce 2021 na PC a konzole. Jednou z hlavních novinek je otevřený svět. Zároveň se v čase posuneme na úplný začátek, jak ostatně napovídá i název a budeme řešit […]

25. 5. 2020     Zdroj

Sherlock-Holmes-chapter-one

Vývojáři ze studia Frogwares se opět vrací ke známému detektivovi Sherlocku Holmesovi. Dnes představili novou hru s názvem Sherlock Holmes: Chapter One, která vyjde někdy v roce 2021 na PC a konzole. Jednou z hlavních novinek je otevřený svět. Zároveň se v čase posuneme na úplný začátek, jak ostatně napovídá i název a budeme řešit první případ Sherlocka Holmese.

Stále se bude jednat o detektivní hru, otevřený svět akorát hráčům uvolní ruce a nabídne větší možnosti, jak například shromažďovat informace k případu. Vývojáři prozradili, že svět bude menší než u Sinking City, což je poslední hra studia Frogwares. K dispozici už je i trailer k novému Sherlockovi, na který se můžete podívat níže.

Příběh začíná smrtí Sherlockovy matky Violet Holmes. Po návratu do rodného města ve středomoří začnete s detektivem postupně přicházet na to, kdo vaši matku zabil. Fanoušci již poukazují na záhadnou druhou postavu, která podle všeho vůbec neexistuje a jedná se pravděpodobně o výmysl v Sherlockově hlavě. Není jasno, jestli postava představuje  jeho otce, bratra, či úplně někoho jiného. O Watsona se s největší pravděpodobností nejedná, protože v té době se ještě neznali. Vývojáři o hře tvrdí, že se jedná o novou interpretaci ikonické postavy, kterou Sherlock Holmes určitě je. Hra vychází v roce 2021 na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X.