Zavřít reklamu

A Plague Tale: Innocence odhaluje svůj soundtrack

A Plague Tale: Innocence vás uvrhne do světa krys. Nyní tu máme ukázku soundtracku.

24. 4. 2019    

A Plague Tale

Každý dobrý příběh potřebuje dobrý soundtrack, a tak se jej dočká i hra A Plague Tale: Innocence, která vypráví příběh dívky Amicie a jejího bratra Huga, prchajících před inkvizicí a záplavami krys. Olivier Deriviere, jenž stojí za několika úžasnými videoherními soundtracky ke hrám jako Vampyr, Assassin’s Creed IV: Black Flag – Freedom Cry, Remember Me a Alone in the Dark, odvedl na A Plague Tale: Innocence neuvěřitelnou práci, když napsal temné motivy pro své charakteristické nástroje a stvořil nezapomenutelný zážitek pro každého hráče.

A Plague Tale: Innocence bude doslova boj o přežití

Dnešní video obsahuje dvě skladby, které představují dílo uměleckého režiséra Oliviera Ponsonneta, rychle malující Amicii, která je připravená na všechno, a krysy, které stejně jako ve hře všechno pohltí. Ponsonnet se objevil i v seriálu Behind The Scenes, kde se bavil o svém přístupu k designu a tvorbě temné Francie 14. století – mor, smrt, bradavice a tak podobně.

Hra A Plague Tale: Innocence na PlayStation 4 a Xbox One vychází již 14. května. V České republice a na Slovensku bude v prodeji za DMOC 1399 Kč, obě konzolové verze u nás vyjdou s českými titulky.