Zavřít reklamu

5 minut gameplaye z Far Cry 3!

Přes 5 minut gameplaye se dnes objevilo na internetu a všichni nedočkavci se tak můžou pokochat krásnými lokacemi ze hry, jako je například ztroskotaný tanker uprostřed tropického ráje. Chvíli si poplavete v moři a projedete po okolí v jeepu. Aby to ale nebyla taková pohoda, na každém kroku po vás budou střílet naštvaní…hm, kdo vlastně? […]

18. 2. 2012    

Přes 5 minut gameplaye se dnes objevilo na internetu a všichni nedočkavci se tak můžou pokochat krásnými lokacemi ze hry, jako je například ztroskotaný tanker uprostřed tropického ráje. Chvíli si poplavete v moři a projedete po okolí v jeepu. Aby to ale nebyla taková pohoda, na každém kroku po vás budou střílet naštvaní…hm, kdo vlastně? Buďto drogoví překupníci, hledači pokladů, nebo jen mírumilovní aktivisti Greenpeace? Dále zažijete slušný trip, když vám doktor doporučí jednu z jeho fajnových houbiček.

Každopádně hra vypadá zajímavě a těším se na další gameplaye, třeba letos někdo udělá konkurenci dalšímu dílu Call Of Duty, když nového Battlefieldu se asi jen tak nedočkáme.