Zavřít reklamu

Zrušený Halo film měl představit zlé dvojče Master Chiefa

Guillermo del Toro chtěl natočit zvláštní příběh o Master Chiefovi.

26. 10. 2020     Zdroj

O převedení střílečkové série Halo do filmové či televizní podoby se mluví už dlouho. V nedávno vydaném videu jsme se dozvěděli nové informace o představě filmového dobrodružství Master Chiefa režiséra Guillermo del Tora (Hellboy, Faunův Labyrint, Pacific Řím), a jeho vize může být pro některé fanoušky dost šokující.

Del Toro se ve svém projektu chtěl odpoutat od příběhů, které jsme ve hrách už měli možnost prožít. Ve svém snímku měl proti hlavnímu hrdinovi Master Chiefovi postavit jeho zlé dvojče, bojující na straně nepřátel. Film měl končit soubojem obou bratrů na život a na smrt. S informací přišel vývojář Halo: Combat Evolved, který měl prý možnost nahlédnout do Del Torova scénáře.

Jak už ale víme, Del Toro se nakonec od filmového Halo odpoutal a šel si točit radši druhého Hellboye. To vše se stalo v roce 2006 a čekání na adaptaci videohry stále trvá. Americká televizní stanice Showtime má v tuto chvíli ve fázi pre-produkce televizní seriál Halo, o který se jako výkonný producent stará legendární Steven Spielberg. Master Chiefa si v něm má zahrát Pablo Schreiber, ale kromě toho o projektu nic moc jiného nevíme – ani datum vydání.