Zavřít reklamu

Známe další spoustu detailů k chystané hře Shadow of The Tomb Raider

Kráska Lara Croft se blíží. Tentokrát však bude zablácenější a spocenější než kdy předtím. Vydá se totiž do deštného pralesa v Mexiku.

30. 4. 2018    

Bude to velké, vlhké, plné krve a hlavně nebezpečné na každém kroku. Tak přesně takto by se dal charakterizovat nový díl dobrodružství sličné archeoložky Lary Croft, tentokrát se jménem Shadow of The Tomb Raider. Poté, co jsme vás na našem webu navnadili pár screenshoty, se totiž na internetu konečně objevil kýžený trailer a pár dalších informací, které nám čekání na tuto hru alespoň částečně zpříjemní.

Jak už jsme avizovali dříve, celá hra se bude točit okolo ničivé mayské apokalypsy, takže do vašich rukou nespadne opět nic menšího, než další záchrana světa. K té se budete muset prokousat nehostinnou džunglí deštného pralesa (přesně na ten jsme narážel slovem “vlhký” v úvodním odstavci), ve které čeká nebezpeční doslova na každém kroku. Právě nepřehledná zákoutí pralesa však budou hrát svým způsobem nejen do karet vašim nepřátelům, ale i vám samotným. Pokud jste totiž vyznavači plíživého způsobu boje á la Assassin’s Creed, respektive některé jeho pasáže, prodírání se keři a vraždění nicnetušících ozbrojenců ze zálohy za pomocí vašeho cepínu si jistě velmi užijete. Krom ozbrojenců vám však budou znepříjemňovat život i různé nástrahy a tajné chodby, jejichž zdolání bude vyžadovat alespoň špetku důvtipu.

Krom detailů o hře známe už i několik informací o Ultimate edici, která bude obsahovat pár velmi zajímavých bonusů. Pokud si ji předobjednáte, získáte přístup do hry celých 48 hodin před jejím oficiálním vydáním, což je opravdu zajímavý bonus. Krom toho si však užijete i opravdu hezkou sošku a její cepín (či horolezeckou sekerku, chcete-li), který skvěle poslouží jako otvírák lahví. (Že by nám tím chtěli vývojáři naznačit, že nejlepší herní zážitek budeme mít jedině s pivem vedle sebe? 🙂 ) Dále se mohou předobjednavatelé verze Ultimate těšit na spoustu dodatečného obsahu díky Season Passu.

Pokud si tedy na hru již brousíte zuby, budete si muset počkat do 14. září. To se totiž hra konečně objeví na pultech obchodů. Zahrajete si ji jak na PS 4, tak i na Xboxu One či PC. Digitální předobjednávky by pak měly teoreticky odstartovat již zítra. 

Zdroj: ungeek