Zavřít reklamu

Willem Dafoe jednou z hlavních postav Beyond: Two Souls

Willem Dafoe ztvárnil jednu z hlavních postav do hry Beyond: Two Souls od Quantic Dream.

5. 3. 2013    

Do světa her vstupuje lesk a sláva Hollywoodu. Společnost Sony Computer Entertainment Europe dnes oznámila, že Willem Dafoe (filmy Četa, Spider-Man) si po boku mladé talentované herečky Ellen Page (filmy Juno, Počátek) zahraje v thrilleru BEYOND: Two Souls™. Tento titul bude horkou novinkou z dílny uznávaného vývojářského studia Quantic Dream, které mimo jiné stojí za vysoce oceňovanou hrou Heavy Rain™.

Hra definující nový žánr s hvězdným obsazením:

Hlavní postavu Jodie Holmes ve hře BEYOND: Two Souls si zahraje herečka Ellen Page, nominovaná na Oscara. Ztvárňuje postavu mladé ženy, která má nadpřirozené schopnosti díky svému úzkému propojení s neviditelnou entitou. Ellen bude sekundovat Willem Dafoe, který vytvoří postavu Nathana Dawkinse, tajemného vědce pracujícího pro oddělení zřízené vládou, které se zabývá studiem paranormálních jevů. Ústředním tématem BEYOND: Two Souls je Dawkinsův profesionální zájem o Jodie, který je poháněn jeho osobní tragédií. Tento motiv je kostrou napínavého a sugestivního příběhu, který herec Dafoe svým jemným hereckým mistrovstvím dokonale rozvíjí.

David Cage, autor a režisér BEYOND: Two Souls, uvedl „Důvodem, proč jsme se rozhodli obsadit Ellen a Willema, je jejich úžasný talent a charisma. Do našeho příběhu jistě vnesou nadšení a zanícení, s jakým se u nich setkáváme ve všech filmech, ve kterých hráli. Ještě nikdy jsem neměl tu čest vést při tvorbě videoher herecké osobnosti takového kalibru.“

Hra, která sleduje životní příběh:

V BEYOND: Two Souls se hráči stanou součástí příběhu mapující období patnácti let života Jodie. Naplno prožijí nejvýznamnější okamžiky jejího života. Během svého putování světem bude Jodie čelit neuvěřitelným výzvám na pozadí emocemi nabitého akčního příběhu, jaký nemá ve světě videoher obdobu.

Stejně jako u předchozího titulu Heavy Rain i hra BEYOND: Two Souls umožňuje hráčům aktivně zasahovat do děje a osudu postav prostřednictvím svých rozhodnutí a činů.

Herec Willem Dafoe řekl, „Je to opravdu krásný příběh a nejvíce fascinující na tom všem je to, že se hráč sám podílí na vývoji scénáře tím, že rozhoduje o činech hlavní postavy.“

Cage dále dodal, „Jsme opravdu hrdí na to, co jsme vytvořili. Doufám, že fanoušci hry BEYOND: Two Souls ocení opravdu originální a bohaté zážitky, které mohou sami ovlivňovat.“

Další etapa pro studio Quantic Dream:

Hra BEYOND: Two Souls, vyvinutá speciálně pro platformu PlayStation®3 [PS3™], boří hranice mezi filmem a hrou, a to díky skvělému novému hernímu enginu, strhujícímu příběhu a dosud nejlepšímu hereckému obsazení v žánru her.

Vývojáři z Quantic Dream použili při animaci speciální způsoby sledování mimiky obličeje, hlasu a těla. Díky tomu animace dokonale věrně vystihuje herecký výkon aktérů, výsledkem čehož je dosud nejrealističtější a nejemocionálnější hra.
Titul BEYOND: Two Souls, určený pro PS3, bude uveden na trh v říjnu 2013.

Klíčové vlastnosti:

  • Ponořte se do strhujícího a nepředvídatelného příběhu s hvězdnými hollywoodskými osobnostmi Ellen Page a Willemem Dafoem.
  • Vytvořte si vlastní cestu životem a na základě svých rozhodnutí a činů formujte příběh.
  • Přeberte plnou kontrolu nad postavou Jodie, stejně jako nad tajemnou entitou, ve velkolepých akčních a dobrodružných sekvencích.
  • Vychutnejte si novou špičkovou technologii z dílny studia Quantic Dream, která přinese jednu z nejlépe vypadajících her, jaká kdy byla vytvořena pro PS3.